Lista aktualności Lista aktualności

Nadleśnictwo Nurzec zwyciężyło w turnieju siatkówki!

Drużyna naszych siatkarzy zwyciężyła w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku!

Turniej został rozegrany w minioną sobotę 16 lipca w Michałowie oraz Zabłudowie, gospodarzem siatkarskich zmagań było Nadleśnictwo Żednia – ubiegłoroczny zwycięzca tego turnieju.

W zawodach uczestniczyło 18 drużyn, reprezentujących poszczególne nadleśnictwa z terenu Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku oraz biuro RDLP w Białymstoku. Zawody przebiegły w przyjaznej atmosferze, humory dopisywały od początku. Nie zabrakło też sportowej rywalizacji.

Nadleśnictwo Nurzec w finale pokonało 2-1 w setach Nadleśnictwo Żednia

W finale zmierzyliśmy się z ubiegłorocznym tryumfatorem - Nadleśnictwem Żednia.

Na zakończenie, Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku wręczył puchary zwycięzcom turnieju, a indywidualną nagrodę dla Najlepszego Przyjmującego Turnieju otrzymał Adam Sadkowski.

Serdeczne Gratulacje dla Zwycięzców oraz pozostałych uczestników!

Rozgrywkom sportowym towarzyszył leśny piknik zorganizowany na placu przy Gminnym Zespole Szkół w Michałowie. Stoiska edukacyjno-informacyjne przygotowały nadleśnictwa z Puszczy Knyszyńskiej i Białowieskiej.

Do zobaczenia za rok!

Darz bór