Lista aktualności Lista aktualności

V Memoriał Mariusza Gniadka, sukces Leśników!

V Memoriał Mariusza Gniadka, sukces Leśników!

 

W dniu 3 września 2021r, na zaproszenie Straży Granicznej w Mielniku, Urzędu Gminy w Mielniku, Emerytów SG z Mielnika oraz GOKSiR . Pracownicy Nadleśnictwa Nurzec wzięli udział w V Memoriale im. śp. Mariusza Gniadka.

 Mariusz Gniadek zmarł na zawał serca w czasie meczu piłkarskiego w 2016 roku, rozgrywanego w ramach obchodów 25-lecia Straży Granicznej i 20-lecia Placówki SG w Mielniku.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn: Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów z Mazowsza, Placówka SG w Janowie Podlaskim, Nadwiślański  Oddział SG, Placówka SG w Bohukałach, KPP w Siemiatyczach, Gmina  Mielnik i przyjaciele Mariusza, TK Ubezpieczenia oraz My- Nadleśnictwo Nurzec.

Po zaciętym boju, udało nam się wyjść z fazy grupowej, a następnie po wyrównanej walce w fazie finałowej zajęliśmy trzecie miejsce. Ulegając tylko drużynie TK Ubezpieczenia i Nadwiślańskiemu Oddziałowi SG. Podium miało cel symboliczny, wszystkie inne drużyny zajęły czwarte miejsce nie dzieląc się na lepsze i gorsze. Poza nagrodami drużynowymi wręczone zostały także indywidualne wyróżnienia, gdzie nasza koleżanka Katarzyna Marciszonek została najlepszą zawodniczką turnieju.

Turniej przebiegł w miłej atmosferze, każdy wiedział  że rywalizacja ma charakter czysto sportowy, a ważniejsze od trofeów jest upamiętnienie imienia śp. Mariusza Gniadka

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na turniej, a  zawodnikom za sportową rywalizację.

Mamy nadzieje, że spotkamy się za rok.