Lista aktualności Lista aktualności

Turniej piłki siatkowej leśników o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku rozstrzygnięty!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W sobotę 27 maja 2017r. na hali sportowej MOSIR w Siemiatyczach przy ulicy Świętojańskiej 25A oraz na Hali Zespołu Szkół w Siemiatyczach przy  ulicy Kościuszki 43 spotkało się 17 drużyn z terenu Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku aby rozegrać XIII już Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku.

Turniej rozpoczął się o godzinie 9.30, a spotkanie finałowe rozegrano o godzinie 20.00. Nad prawidłowością rozgrywek czuwał zespół sędziowski któremu przewodniczył Pan Dariusz Milewski. Zapewniono także wszystkim uczestnikom opiekę medyczną - na szczęście cały turniej upłynął bez poważnych kontuzji.

Przez cały turniej trwały zacięte mecze stojące na wysokim poziomie sportowym. Żadna z drużyn pomimo zmęczenia spowodowanego całodziennymi rozgrywkami nie ustępowała i nie oddawała łatwo zwycięstwa. Od początku turnieju wyróżniały się drużyny z Nadleśnictwa Browsk i Nadleśnictwa Czerwony Dwór. Właśnie one rozegrały pomiędzy sobą mecz finałowy zakończony wygraną 2:0 w setach przez Nadleśnictwo Browsk. Drużyna z Nadleśnictwa Nurzec - gospodarz i organizator turnieju - nie obroniła pucharu wywalczonego w poprzednim roku i ostatecznie zajęła 3 miejsce.

Drużyny z miejsc I, II i III oprócz pucharów otrzymały medale w kolorach złotym, srebrnym i brązowym oraz bony podarunkowe. Zwycięska drużyna z Nadleśnictwa Browsk otrzymała ponadto puchar Dyrektora RDLP w Białymstoku o który już za rok drużyny będą walczyć po raz czternasty. Wszystkie nagrody wręczał Zastępca Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku Pan Andrzej Gołębiewski w asyście Wicestarosty Powiatu Siemiatyckiego Pana Marka Bobla i nadleśniczego Nadleśnictwa Nurzec Pana Eugeniusza Chursowicza. Dodatkowo wszyscy zawodnicy biorący udział w Turnieju otrzymali pamiątkowe medale i zestaw upominków.

W rozegranym turnieju wyróżniono najlepszego zawodnika (MVP) którym został Andrzej Ignaciuk z Nadleśnictwa Browsk, najlepszą zawodniczkę – Alicję Jaworską z Nadleśnictwa Maskulińskie, najlepszego atakującego – Adama Sadkowskiego z Nadleśnictwa Nurzec i najstarszego zawodnika – Wojciecha Niedzielskiego z Nadleśnictwa Browsk.

Gospodarze turnieju pragną jeszcze raz pogratulować zwycięzcom.

Dziękujemy również wszystkim drużynom za tak liczne stawiennictwo, sportową walkę do ostatniego gwizdka i miłą i koleżeńską atmosferę. Dziękujemy również pracownikom MOSiR w Siemiatyczach za udostępnienie obiektów sportowych, obsługę medyczną, zespołowi sędziowskiemu za profesjonalizm w sędziowaniu a restauracji „Kresowiak" za obsługę cateringową.

Do zobaczenia za rok na następnym Turnieju piłki siatkowej!!!!!!!!!!!!!!!!!

Darz Bór!!!!!!