Lista aktualności Lista aktualności

Przejście na emeryturę

W dniu 22 lutego 2019r. uroczyście pożegnaliśmy odchodzącego na zasłużoną emeryturę dotychczasowego Nadleśniczego Nadleśnictwa Nurzec Pana Eugeniusza Chursowicza.

Pan Eugeniusz pracę zawodową w nadleśnictwie skończył z dniem 4 lutego 2019r., jego kariera zawodowa w Lasach Państwowych trwała niemal 47 lat a swój początek miała w Nadleśnictwie Bielsk w 1972 roku. Od czerwca 1978 roku pracował już w Nadleśnictwie Nurzec pełniąc początkowo nadzór nad lasami niepaństwowymi, aż do 1982r. kiedy został Zastępcą Nadleśniczego. W 1986r. Pan Eugeniusz Chursowicz został powołany na stanowisko Nadleśniczego Nadleśnictwa Nurzec i funkcję tą pełnił nieprzerwanie do 2019r.

Niespełna 47 lat pracy to długi okres w którym Pan Eugeniusz zmienił Nadleśnictwo Nurzec. Podczas długoletniej pracy Pana nadleśniczego mogliśmy się uczyć gospodarności, poszerzać możliwości rozwoju i rozwiązywać wszelkie problemy.

Panu Eugeniuszowi dziękujemy za długoletnie zaangażowanie i wszelką okazaną pomoc, natomiast na emeryturze życzymy pełni zdrowia podczas korzystania z zasłużonego odpoczynku, radości i pogody ducha każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.